Oh héérlijk, een vrije dag dat valt op de crèche-dag. Eindelijk een vrije mamadag zónder kids. Ik heb het ervan genomen hoor, haha. Dat heeft mijn portemonnee trouwens ook gevoeld. Oops. En ik heb weer eens geplogd, jawel. Ik heb zelfs allemaal selfies gemaakt. Zie hier een overdosis Mama-zonder-Jungle.
Bekijk ook: “Vrije mama-dag mét kids (plog)”
Inhoud
Plog: vrije mamadag zónder kids
We beginnen met koffie, kindje naar de crèche, er moest verf teruggebracht worden naar de Praxis en de lippenstift in de autospiegel bijwerken (just a girl, just a girl).
En toen gingen we (ik en mijn eco-tas) shoppen, shoppen en … SHOPPEN! Heerlijk in mijn eentje. Tijd voor iets nieuws en er was héél veel sale. Zei ik al dat er heel veel sale was? Sorry, Papa Jungle. Cappuccino op het terras, wat een leven!! Ik heb zo genoten.
Dat roze zijn knutsels voor de bruiloft van mijn schoonzus. We waren aan het crea-bea-en voor de tafelstukken. Mijn oude ragbarrel had een knakrem. Niet handig, zo’n gesaboteerde fiets. Eerst naar een vriend, later toch bij de fietsenwinkel beland (nee, er komt geen verdere uitleg).
En tot slot ga ik een keer, één keer outfit-selfies op mijn blog zetten. Ik had gelukkig hulp van heel lief winkelpersoneel en ben leuk geslaagd maar aaahgggg HOE MOET MODE?
Wat doen jullie graag op een écht vrije mama-dag?
4 Comments
Leuke outfits heb je geshopt! Ik kan me niet herinneren wanneer ik voor het laatst zo’n vrije mama dag heb gehad. Hier gaat iets mis, 😉
…Martine schreef als laatst…Oei, ik groei!
Een echte vrije mama dag heb ik nog niet gehad… Maar klinkt heerlijk!
…Nicole schreef als laatst…Project: mama kijkt anders!
Heerlijk aan het genieten!
…Sas schreef als laatst…Films die ik afgelopen weken heb gezien #7
Heerlijk genieten zo’n mama-zonder-jungle-dag! Haha! Ik kan ook genieten van m´n momentjes alleen, zoals elke ochtend. Even tijd voor mij. Of even een boodschap doen en in de auto lekker keihard m´n muziek knallen.
…Arcadia schreef als laatst…Week 2: spannend en rustig tegelijk!